Soszów w Wiśle atrakcyjny również latem
Czy stacja narciarska może przyciągać turystów również w sezonie letnim? Przykład Soszowa pokazuje, że jak najbardziej. To prawdziwy raj dla miłośników rowerowych i pieszych wycieczek oraz wypoczynku na łonie natury!
2019-07-05, 13:38

- Od 20 czerwca kolejka krzesełkowa będzie kursować codziennie, zapraszamy więc gości nie tylko w weekendy. Po aktywnym wypoczynku można u nas dobrze zjeść i napić się piwa. Są również dostępne noclegi w dwóch chatkach góralskich oraz w pokojach znajdujących się w dolnej stacji - mówi Ewa Szalbot, kierownik Stacji Narciarskiej Soszów.

Górna stacja kolei linowej położona jest na głównym szlaku turystycznym łączącym cztery wyciągi krzesełkowe, czyli Czantorię w Ustroniu, Stożek w Wiśle, Skolnity w Wiśle – Centrum oraz Soszów. Znakomita lokalizacja daje turystom wiele możliwości do układania tras wędrówek pieszych lub rowerowych tak, by goszcząc tu kilkukrotnie zawsze poruszać się inną drogą.

Atutem Stacji Narciarskiej Soszów jest również dogodny dojazd ze stolicy Górnego Śląska. - To tylko godzina samochodem. Można więc wpaść również w tygodniu po pracy – podkreśla Ewa Szalbot.

Dużym powodzeniem cieszyły się dwie plenerowe imprezy z udziałem postaci znanych z telewizyjnych ekranów: majówkowe grillowanie z Adamem Borowiczem oraz Dzień Dziecka z Marcinem Czubakiem. Podczas wakacji planowane są kolejne tego typu wydarzenia. Szczegóły wkrótce.

Cennik oraz godziny otwarcia znajdują się na stronie www.soszow.pl

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy