Soszów zaprasza narciarzy
Na ten moment czekało wielu miłośników białego szaleństwa – w niedzielę ruszył sezon narciarski 2019/2020 w jednej z najpopularniejszych stacji Beskidów - Soszów w Wiśle. Skipass, nowe bistro z daniami według przepisów gwiazdy TVP, zabawa sylwestrowa – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na gości.
2019-12-08, 22:26

Stacja Narciarska Soszów dołączyła do Wiślańskiego Skipassu, skupiającego czternaście ośrodków z Wisły i Ustronia, w których będzie można szusować na nartach bądź snowboardzie posiadając jedną kartę. 

Druga nowość w ofercie stacji, która z pewnością przypadnie do gustu narciarzom (i nie tylko im) to „Kosztpróba”. Pod tą nazwą kryje się bistro prowadzone przez Adama Borowicza – gwiazdę telewizyjnej „Dwójki”, gospodarza programu „To je Borowicz. Podróże ze smakiem” oraz nowego serialu internetowego „Borowicz inaczej”. Potrawy z obydwu serii znajdą się w menu nowego lokalu. - „Kosztpróba” to hasło, które pada niemal w każdym odcinku programu, więc postanowiłem je wykorzystać również w ten sposób. Chciałbym połączyć tradycję z nowoczesnością, przyciągnąć do Soszowa również młodych ludzi. Postawimy na wysoką jakość produktów oraz szybkie wydawanie dań. A w weekendy będzie można nie tylko dobrze zjeść, ale również pobawić się przy muzyce na żywo – zapowiada Adam Borowicz. Otwarcie bistro w najbliższą niedzielę. 

Stacja Narciarska Soszów to trasy o łącznej długości ponad sześciu kilometrów, starannie przygotowane, regularnie naśnieżane i ratrakowane. Kolej krzesełkowa oraz wyciągi narciarskie wywożą narciarzy i snowboardzistów do miejsc, skąd mogą wybierać spośród sześciu zróżnicowanych tras. Ponadto, przy dolnej stacji do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddana jest dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, funkcjonuje także szkółka narciarska. 

Ośrodek czynny jest codziennie w godzinach od 8.00 do 21.30. Można więc wpaść na narty lub deskę nawet w tygodniu po pracy. - Samochodem z Katowic do Soszowa dojedziemy w godzinę i praktycznie bez korków na drogach. Droga na stację będzie regularnie odśnieżania. Co roku powiększana jest liczba miejsc parkingowych, nie powinno więc być problemów ze znalezieniem miejsca dla swoich czterech kółek – mówi Tomasz Dziedzic, rzecznik prasowy Stacji Narciarskiej Soszów. 

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy