Ostatnie bilety na jesienne koncerty Agnieszki Chylińskiej
Zostały ostatnie bilety na jesienne koncerty Agnieszki Chylińskiej w Zielonej Górze, Kielcach i Opolu. Artystka pojawi się w tych miastach jeszcze we wrześniu w ramach jubileuszowej trasy koncertowej „Warto było szaleć tak – 25 lat na scenie”.
2020-09-10, 12:09

W tym roku Agnieszka Chylińska, jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, obchodzi 25-lecie swojej działalności artystycznej. Z tej okazji powstała trasa jubileuszowa, której koncerty miały się odbyć w największych miastach w Polsce. Sama Artystka o trasie mówi tak: „Na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. ”

Pandemia COVID-19 i towarzyszący jej lockdown pokrzyżowały plany organizatorów i wszystkie koncerty trzeba było przenieść na późniejsze terminy. 

Teraz, po sukcesie koncertów w amfiteatrach w Mrągowie, Ostródzie i Płocku, Agnieszka Chylińska wreszcie wraca do spotkań ze swoją ukochaną publicznością. Najbliższe koncerty odbędą się według następującego planu: 

13 września Zielona Góra, Hala MOSiR
18 września Kielce, Amfiteatr Kadzielnia
19 września Opole, Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Zarówno Agnieszka Chylińska, jej management, jak i Wagart – organizator koncertów – przykładają ogromną wagę do bezpieczeństwa wszystkich osób uczestniczących w koncertach oraz zatrudnionych przy ich realizacji. Dlatego, aby spełnić wszystkie wymogi sanitarne i inne, związane z COVID-19, w Zielonej Górze i Opolu odbędą się po dwa koncerty każdego dnia. Widzowie tych koncertów zostali podzieleni według miejsca zakupu biletu. Apelujemy do wszystkich, którzy kupili bilety na koncerty w Zielonej Górze i Opolu, aby sprawdzili poniższy harmonogram:


Zielona Góra 

Bilety zakupione poprzez zamówienia grupowe

godz. 14:00 – otwarcie bram dla publiczności
godz. 15:00 – koncert

Bilety zakupione przez bileterie: E-bilet, empik, going, ticketmaster, bilety FM, eventime, w kasach Empiku

godz. 18:00 – otwarcie bram dla publiczności
godz. 19:00 – koncert


Opole 

Bilety zakupione przez bileterie: E-bilet, empik, going, ticketmaster, bilety FM, eventime, w kasach Empiku, oraz część biletów zakupionych poprzez zamówienia grupowe zgodnie z przesłaną informacją:

godz. 14:30 – otwarcie bram
godz. 15:30 – kampania społeczna “Pali się, bądź czujny”
godz. 16:00 -  koncert

Bilety zakupione przez Kasa NCPP oraz pozostała część biletów zakupionych przez zamówienia grupowe

godz. 18:00 – otwarcie wejść dla publiczności
godz. 19:00 – kampania społeczna “Pali się, bądź czujny”
godz. 19:30 - koncert

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy