Damian Dombrowski: "Jadę po złoto"
5 listopada 2020 w hiszpańskiej miejscowości Santa Susanna wystartowały Mistrzostwa Świata w kulturystyce i fitness. W kategorii „Fitness plażowe" Polskę reprezentować będzie Mistrz Europy 2020 MENS PHYSIQUE - Damian Dombrowski.
2020-11-06, 11:19

- Jadę po złoto. Jestem zaszczycony, że po raz kolejny będę mógł reprezentować Polskę na tak prestiżowej imprezie! Planuję wnieść na scenę formę życia i zrobię wszystko, aby sięgnąć po medal - zapowiada Dombrowski.

Miejscem zawodów będzie hala Parc Colomer Sports Centre w Santa Susanna w Hiszpanii. Zawodnicy, którzy zakwalifikowali się do MŚ, zostali wyłonieni podczas Mistrzostw Wielkopolski w Grodzisku, MP Juniorów i Weteranów oraz na podstawie deklaracji zawodników.

Trzymamy kciuki za wszystkich reprezentantów Polski.

Damian Dombrowski (rocznik ‘96) to pochodzący z Gostynina pod Płockiem zawodnik, mający na swoim koncie tytuły Mistrza Europy 2020 MENS PHYSIQUE oraz zwycięstwo w Diamin Cup - Tiger Classic w 2018 roku. Dombrowski to były zawodnik pierwszego zespołu Wisły Płock w piłce nożnej oraz były zawodnik Młodzieżowej Reprezentacji Polski U-18. Jego kariera w reprezentacji została szybko przerwana przez kontuzję kolana, która później wyeliminowała go z dalszej kariery piłkarskiej.
- Mając 17 lat moje marzenia legły w gruzach. Po latach wyrzeczeń i poświęceń moje życie zaczyna zmieniać się diametralnie. Złoty medal na Mistrzostwach Europy i usłyszenie hymnu naszego kraju był spełnieniem kolejnych marzeń.
Obecnie Dombrowski jest trenerem personalnym i zawodnikiem Reprezentacji Polski powołanym na Mistrzostwa  Świata. 

Osiągnięcia:
Vicemistrzostwo Polski 2017r kategoria fitness plazowe mężczyzn
3 miejsce Puchar Polski 2017
1 miejsce Diamon Cup Bukareszt 2018
Mistrzostwo Polski w swojej kategorii oraz OPEN 2020
Mistrzostwo Europy fitness plazowe 2020
1 miejsce i OPEN Puchar Bałtyku 2020

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.