Stacja Narciarska Soszów rozpoczyna sezon zimowy
Na ten moment czekało wielu miłośników białego szaleństwa – w piątek 4 grudnia 2020 rusza sezon narciarski 2020/2021 w Wiśle, na Soszowie. To największa i najbardziej urozmaicona pod względem położenia tras Stacja Narciarska leżąca w perle Beskidów.
2020-12-03, 12:26

Soszów zainauguruje sezon narciarski jazdą wieczorną w piątek 4 grudnia 2020. Tego dnia stacja będzie czynna od godziny 17:00 do 21:30. W weekend narciarze i snowboardziści będą mogli szusować w godzinach od 8:00 do 21:30. 

"Na prośbę naszych gości, w tym roku rozpoczęliśmy naśnieżanie od najdłuższej, niebieskiej trasy nr 2. I to właśnie na popularnej "dwójce" będziemy mogli szusować od najbliższego weekendu" - mówią właściciele SN Soszów. 

Start sezonu odbędzie się w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS dla stacji narciarskich. Na stokach Soszowa gastronomia będzie funkcjonować tylko w systemie "na wynos". 

Stacja Narciarska Soszów to trasy o łącznej długości ponad sześciu kilometrów, starannie przygotowane, regularnie naśnieżane i ratrakowane. Kolej krzesełkowa oraz wyciągi narciarskie wywożą narciarzy i snowboardzistów do miejsc, skąd mogą wybierać spośród sześciu zróżnicowanych tras. Ponadto, przy dolnej stacji do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddana jest dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, funkcjonuje także szkółka narciarska. 

Decyzja o otwarciu ośrodka w nadchodzącym tygodniu będzie podawana na bieżąco w mediach społecznościowych oraz na stronach www.soszow.pl

 - Szusujemy bezpiecznie, w reżimie sanitarnym. Prosimy wszystkich gości o przestrzeganie wytycznych GIS dla stacji narciarskich. Samochodem z Katowic do Soszowa dojedziemy w godzinę i praktycznie bez korków na drogach. Droga na stację będzie regularnie odśnieżania. Co roku powiększana jest liczba miejsc parkingowych, nie powinno więc być problemów ze znalezieniem miejsca dla swoich czterech kółek – mówi Tomasz Dziedzic, rzecznik prasowy Stacji Narciarskiej Soszów. 

SN Soszów jest częścią Wiślańskiego Skipassu -  zrzeszenie 15. stacji narciarskich z Ustronia, Wisły i Istebnej. Najważniejszym udogodnieniem jest wspólny Skipass, który pozwala szusować na wszystkich stokach Wiślańskiego Skipassu. 

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.