Stacja Narciarska Soszów otwarta od rana do nocy
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle ogłasza rozkład jazdy w okresie przedświątecznym oraz w czasie Świąt Bożego Narodzenia.
2020-12-18, 07:50

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd od 28 grudnia, SN Soszów od dzisiaj zaprasza narciarzy i snowboardzistów od rana do nocy. Stacja będzie czynna od godziny ósmej do północy.

Ze względu na obostrzenia, szusowanie na stokach Soszowa odbywa się w reżimie sanitarnym. Narciarze i snowboardziści już teraz mogą zaplanować jednodniowe wypady w okresie świątecznym.

Rozkład jazdy SN Soszów w grudniu:

18 - 23 grudnia 2020: 08:00 - 24:00
24 grudnia 2020: 08:00 - 15:30
25 - 27 grudnia 2020: 08:00 - 24:00
(Przerwa na ratrakowanie tras od 15:30 do 17:00)

SN Soszów funkcjonuje w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS dla stacji narciarskich.

Stacja Narciarska Soszów to trasy o łącznej długości ponad sześciu kilometrów, starannie przygotowane, regularnie naśnieżane i ratrakowane. Kolej krzesełkowa oraz wyciągi narciarskie wywożą narciarzy i snowboardzistów do miejsc, skąd mogą wybierać spośród sześciu zróżnicowanych tras. Ponadto, przy dolnej stacji do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddana jest dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, funkcjonuje także szkółka narciarska.

SN Soszów jest częścią Wiślańskiego Skipassu - zrzeszenie 15. stacji narciarskich z Ustronia, Wisły i Istebnej. Najważniejszym udogodnieniem jest wspólny Skipass, który pozwala szusować na wszystkich stokach Wiślańskiego Skipassu.

---- KONIEC INFORMACJI PRASOWEJ----

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami dla stacji narciarskich od 28 grudnia, Stacja narciarska Soszów wydłuża godziny otwarcia ośrodka w najbliższych dniach.  

góry dziękuję za wszystkie publikacje. Zapraszam także do kontaktu - jesteśmy dostępni na wywiady radiowe / prasowe, zapraszam także do organizacji konkursów z karnetami dla czytelników / słuchaczy / widzów.

pozdrawiam

Tomasz Dziedzic
Rzecznik Prasowy SN Soszów

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
ZAŁĄCZNIKI
soszow1.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy