Stacja Narciarska Soszów otwarta od rana do nocy
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle ogłasza rozkład jazdy w okresie przedświątecznym oraz w czasie Świąt Bożego Narodzenia.
2020-12-18, 07:50

W związku z nowymi obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd od 28 grudnia, SN Soszów od dzisiaj zaprasza narciarzy i snowboardzistów od rana do nocy. Stacja będzie czynna od godziny ósmej do północy.

Ze względu na obostrzenia, szusowanie na stokach Soszowa odbywa się w reżimie sanitarnym. Narciarze i snowboardziści już teraz mogą zaplanować jednodniowe wypady w okresie świątecznym.

Rozkład jazdy SN Soszów w grudniu:

18 - 23 grudnia 2020: 08:00 - 24:00
24 grudnia 2020: 08:00 - 15:30
25 - 27 grudnia 2020: 08:00 - 24:00
(Przerwa na ratrakowanie tras od 15:30 do 17:00)

SN Soszów funkcjonuje w reżimie sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS dla stacji narciarskich.

Stacja Narciarska Soszów to trasy o łącznej długości ponad sześciu kilometrów, starannie przygotowane, regularnie naśnieżane i ratrakowane. Kolej krzesełkowa oraz wyciągi narciarskie wywożą narciarzy i snowboardzistów do miejsc, skąd mogą wybierać spośród sześciu zróżnicowanych tras. Ponadto, przy dolnej stacji do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów oddana jest dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, funkcjonuje także szkółka narciarska.

SN Soszów jest częścią Wiślańskiego Skipassu - zrzeszenie 15. stacji narciarskich z Ustronia, Wisły i Istebnej. Najważniejszym udogodnieniem jest wspólny Skipass, który pozwala szusować na wszystkich stokach Wiślańskiego Skipassu.

---- KONIEC INFORMACJI PRASOWEJ----

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami dla stacji narciarskich od 28 grudnia, Stacja narciarska Soszów wydłuża godziny otwarcia ośrodka w najbliższych dniach.  

góry dziękuję za wszystkie publikacje. Zapraszam także do kontaktu - jesteśmy dostępni na wywiady radiowe / prasowe, zapraszam także do organizacji konkursów z karnetami dla czytelników / słuchaczy / widzów.

pozdrawiam

Tomasz Dziedzic
Rzecznik Prasowy SN Soszów

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
ZAŁĄCZNIKI
soszow1.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.