Stoki narciarskie mówią dość - brief prasowy poniedziałek 9:30 Wisła
W imieniu organizatora, Wiślańskiego Skipassu, w najbliższy poniedziałek, 11 stycznia 2021 roku o godz. 9:30, zapraszam na brief prasowy dotyczący obecnej sytuacji ośrodków narciarskich, branży hotelowej, przedsiębiorców oraz turystyki w Beskidach.
2021-01-08, 14:01

W briefie udział wezmą:
Arkadiusz Matuszyński - pełnomocnik zarządu Wiślańskiego Skipassu
Tomasz Bujok - Burmistrz Miasta Wisła
Przedstawiciele Szczyrkowskiej Izby Gospodarczej
Przedsiębiorcy z Wisły
Przedstawiciele stoków narciarskich zrzeszonych w Wiślańskim Skipassie

Organizatorzy zaprezentują swoje stanowisko w związku z wprowadzonymi dotychczas, oraz ewentualnymi przyszłymi obostrzeniami.

Wiślański Skipass brief prasowy
Poniedziałek 11 stycznia, godz. 09:30
Rynek Wisła
Plac Bogumiła Hoffa
43-460 Wisła

Brief odbędzie się na wolnym powietrzu, w reżimie sanitarnym, prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości na miejscu. Do Państwa dyspozycji na miejscu będzie dostęp do zasilania.

Liczymy na Państwa obecność.

Proszę o zwrotkę potwierdzającą udział oraz ilość osób z Państwa redakcji. Będę również do Państwa dyspozycji na miejscu.

Tomasz Dziedzic
HALO MEDIA

mob. +48 502098855
tomek@halomedia.pl
www.halomedia.pl

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.