Kiermasz książek - Rynek Smaku w Katowicach dla Zielonego Załęża
W najbliższy weekend (27-28 lutego 2021) miejski bio bazar Rynek Smaku w Katowicach prowadzić będzie kiermasz książek. Inicjatywa ma na celu wsparcie Stowarzyszenia Zielone Załęże.
2021-02-24, 13:30

"W ten weekend wraz ze wspaniałymi aktywistami ze Stowarzyszenia Zielone Załęże będziemy prowadzić kiermasz książek. Tytuły będą zaskakiwać i na pewno znajdziecie kilka perełek. Cenę za książkę ustalacie sami." - mówią organizatorzy wydarzenia.

Celem kiermaszu jest zbiórka pieniędzy na akcje Zielonego Załęża. Stowarzyszenie podejmuje wiele działań na rzecz dzielnicy. Osoby, które zechcą przekazać książki na kiermasz, mogą je przynieść w sobotę i niedzielę na wydarzenie. 

Rynek Smaku na Obrokach w Katowicach to nowa lokalizacja na ekologicznej mapie Katowic. Miejsce, gdzie zdrowa żywność łączy siły z regionalnym smakiem. Rynek Smaku to miejski bazar, na którym można zakupić zdrowe produkty - pochodzące z ekologicznych upraw i składników.

Stowarzyszenie Zielone Załęże, to ekipa społeczników, z których zdecydowana większość to mieszkańcy Załęża (choć do ich szeregów przyciąga również osoby spoza dzielnicy). Działalność aktywistów skupia się głównie wokół zagadnień zieleni miejskiej, rewitalizacji miejskich zieleńców, podwórek, aktywizacji mieszkańców, organizacji wydarzeń i imprez lokalnych: akcje nasadzeń, sprzątanie dzielnicy, street art, biegi etc.


Gdzie i kiedy?
Sobota 27.02.2021 i Niedziela 28.02.2021
godz. 11:00 - 13:00
Katowice, ul. Obroki 130, Hala nr 1. Brama nr 9.

KONTAKT / AUTOR
Agnieszka Niewdana
HALO MEDIA
+48 783 156 450‬
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.