Ooo Ciastko od 3 kwietnia w TVS
Znana ze swoich niebanalnych wypieków, rudzianka Ela Hurek powraca do telewizji. Od soboty, 3 kwietnia poprowadzi program „Ooo Ciastko. Słodko i z pasją” w Telewizji TVS.
2021-03-23, 11:59

Ela specjalizuje się w przygotowywaniu tortów artystycznych, ale ma także niebanalne pomysły na wypieki. Prowadzi pracownię cukierniczą oraz vloga z przepisami pod jedną nazwą Ooo Ciastko, słynie z zamiłowania do używania zdrowych składników, niemarnowania jedzenia i podkręcania tradycyjnych przepisów własnym twistem. Jej programy można było do tej pory oglądać w internecie oraz w lokalnej telewizji TVT.

- Czas na szerszy format, w którym pokażę zarówno klasyczne przepisy na wypieki, jak i ich zdrowe, wegańskie czy bezglutenowe wersje. Wszystko oczywiście z moimi wariacjami. Będzie pysznie, bardzo cieszę się z zaproszenia Telewizji TVS - mówi prowadząca, Ela Hurek.

W każdym z odcinków Ooo Ciastko zobaczymy dwa przepisy na słodkości i wypieki, które każdy będzie mógł odtworzyć w domowej kuchni. Elę w kilku odcinkach wspomogą jej córki - Hania i Ola.

- Wydłużony do 15 minut format pozwoli nam na pokazanie krok po kroku, w nowoczesny sposób jak szybko przygotować smaczne wypieki i słodkości. Szykujemy kilka niespodzianek, również w realizacji i sposobie pokazywania tego, co Ela przygotuje widzom. Czas na powiew świeżości wśród tego, co możemy upiec w domowym zaciszu, jak to może wyglądać i smakować. Jestem przekonany, że format spodoba się widzom w całej Polsce - mówi Tomasz Dziedzic, twórca i reżyser programu Ooo Ciastko. Dziedzic ma swoim koncie, jako współtwórca i producent, ponad sto odcinków lubianych programów kulinarno - podróżniczych.

Emisja od soboty 3 kwietnia o godzinie 13:05 w TVS. Powtórki w środy o 18:50, piątki o 18:45 i niedziele o 10:35.

Telewizja TVS istnieje już ponad 12 lat. Na rynku mediów dała się poznać jako stacja o zasięgu ogólnopolskim ze śląskim charakterem. Dziś jest rozpoznawaną telewizją nie tylko w kraju ale i zagranicą. Wykorzystując swój zasięg (dociera do większości gospodarstw domowych usytuowanych na terenie naszego kraju, a także poza jego granicami) proponuje swoim odbiorcom treści, które są w stanie zainteresować, poruszyć i dostarczyć niezbędnych wiadomości. Rzetelne informacje, audycje popularno – naukowe oraz seriale kryminalne, to tylko część tematów poruszanych na antenie. TVS to Telewizja, która nie zapomina o swoich korzeniach czyli regionie śląskim, to dla mieszkańców województwa emitowany jest serwis informacyjny Silesia Flesz a także produkowane są audycje popularyzujące kulturę i tradycję regionu na terenie całego kraju.

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.