Sobota z wielkanocnymi atrakcjami dla dzieci i młodzieży na Rynku Smaku.
W najbliższą sobotę, 27 marca 2021, bio bazar Rynek Smaku w Katowicach zaprasza na wydarzenie "Wielkanoc z Rynkiem Smaku".
2021-03-26, 11:25

Wystawcy przygotowali wiele atrakcji dla odwiedzających:

FESTIWAL JAJ - specjalne stanowisko, na którym odwiedzający będą mogli kupić nie tylko kurze jaja, ale też gęsie czy strusie. Oprócz tego wielki wybór gotowych pisanek.

WIELKANOCNE ŚNIADANIE z Rynkiem Smaku - Magdalena Walichniewicz z katowickiej restauracji Baclava poprowadzi pokaz kulinarny, w trakcie którego przygotuje trzy propozycje klasycznych śniadań tureckich. Podstawą oczywiście są jajka. W trakcie pokazu będzie z nią Anar Ahmedli, azerski kucharz, który również pracuje w Baklavie. Swoje uwielbienie dla smaków dalekich państw wyraża w kuchni.

Gra terenowa „ALE JAJA” - akcja szukania jajek ukrytych na Rynku Smaku i halach Obroki w formie mini gry terenowej dla dzieci i młodzieży,

SMAKowita PISANKA - warsztaty z robienia pisanek. Przygotuj z nami piękną pisankę z ekologicznych jaj dostępnych na Rynku Smaku.

Rozkład jazdy na sobotę:
10:00 – Pierwsza tura gry terenowej – max. 10 uczestników.
11:00 – Warsztaty pisankowe
11:00 – Pokaz kulinarny kuchni tureckiej - BAKLAVA
12:00 - Druga tura gry terenowej – max. 10 uczestników.

Rynek Smaku na Obrokach w Katowicach to nowa lokalizacja na ekologicznej mapie Katowic. Miejsce, gdzie zdrowa żywność łączy siły z regionalnym smakiem. Rynek Smaku to miejski bazar, na którym można zakupić zdrowe produkty - pochodzące z ekologicznych upraw i składników.

Restauracja Baklava jest prawdziwie turecko-azerskim miejscem na gastronomicznej mapie Katowic. Tam można poznać, czym jest baba ganoush, lahmacun czy pide patlican. Właścicielką jest Magdalena Walichniewicz. Swoje uwielbienie dla smaków dalekich państw wyraża w kuchni. 


Gdzie i kiedy?
Sobota 27.03.2021
Wielkanoc z Rynkiem Smaku: godz. 10:00 - 14:00
Katowice, ul. Obroki 130, Hala nr 1. Brama nr 9.

Rynek Smaku działa w soboty w godzinach od 09:00 do 15:00 oraz w niedziele od 9:00 do 13:00.

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.