Osiem tysięcy fanów na koncercie Agnieszki Chylińskiej w Spodku
Nadchodzący, niedzielny koncert Agnieszki Chylińskiej w katowickim Spodku został wyprzedany. W ramach trasy „Warto było szaleć tak – 25 lat na scenie” artystka zagra dla 8000 fanów w Katowicach.
2021-08-26, 21:42

W Spodku pojawi się komplet publiczności. Wszystkich fanów, którzy spóźnili się z zakupem biletów organizatorzy zapraszają na koncerty do Krakowa i Torunia. 

Zarówno Agnieszka Chylińska, jej management, jak i Wagart – partnerzy przy organizacji koncertów – przykładają ogromną wagę do bezpieczeństwa wszystkich osób uczestniczących w koncertach oraz zatrudnionych przy ich realizacji. 
Współgospodarzem wydarzenia jest Miasto Katowice.

Bilety na pozostałe koncerty dostępne są w systemie ebilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/agnieszka-chylinska/

Agnieszka Chylińska
Katowice - 29.08.2021, Hala Spodek,  

Rozpiska godzinowa:
17:30 otwarcie bram
19:30 koncert

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.