"Polska śródziemnomorska z Jolą Kleser" od 11 września w TVP HD
Jola Kleser, uczestniczka programu "Masterchef", gotująca w programie "Pytanie na śniadanie" i prowadząca w Katowicach autorską Pracownię Smaku, wyruszy w podróż po Polsce szlakiem śródziemnomorskich tropów.
2021-09-06, 07:49

To nie przypadek – kuchnia południowej Europy jest jej największą pasją. Na swojej drodze Jola znajdzie produkty, które z powodzeniem mogą stać się polskim odpowiednikiem oryginalnych wyrobów z Południa, i zaimplementuje je do klasycznych przepisów kuchni włoskiej czy hiszpańskiej. Spotka się z ludźmi, dla których rzemieślnicza produkcja oraz uczciwa uprawa i hodowla stanowią nie tylko sposób na biznes, ale są też pasją i smakiem życia.

Jola odwiedzi miejsca, w których można znaleźć ślady śródziemnomorskiego krajobrazu czy architektury – dyskretne pałacyki skryte nad jeziorami czy białe domki pośród wzgórz. W polskiej pogodzie, która przyjaznością nie dorównuje południowej aurze, przekona widzów, że przy odrobinie zapału i doprawienia można w umiarkowanym klimacie doznać prawdziwie śródziemnomorskich wrażeń.

Połączenie północnych składników z południowymi recepturami i słowiańskiego charakteru z romańskim temperamentem musi zaowocować wybuchowo smaczną mieszanką. Południowa kuchnia, polskie produkty i kulinarna pasja w jednym – to właśnie "Polska śródziemnomorska z Jolą Kleser".

Program będzie można oglądać w soboty o 17:50 (powtórki w niedziele o 12:25) od 11 września w TVP HD.

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.