Tichauer Music - powstaje nowe miejsce na koncertowej mapie Polski.
Tichauer Music to ogólnopolski projekt łączący muzykę i sztukę w prestiżowe i medialne wydarzenie. W zabytkowej słodowni Browaru Obywatelskiego w Tychach, startuje cotygodniowy cykl koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni. Na pierwszych koncertach zobaczymy m.in. VOO VOO, Raz Dwa Trzy, MIkromusic, Happysad, Lemon, Król. Bilety już w sprzedaży.
2021-10-14, 21:59

Browar Obywatelski w Tychach i marka Tichauer to nowe miejsce na koncertowej mapie Polski. Tichauer Music odbędzie się w postindustrialnej przestrzeni Browaru Obywatelskiego w Tychach. W miejscu pełnym inspiracji, kreatywności oraz pozytywnej energii.
Obecnie na terenie zabytkowego Browaru działa park nowoczesnych technologii IT Loft Park, wysokiej klasy Tichauer Restaurant wraz z przestrzeniami eventowymi oraz Tichauer Art Gallery - Centrum Sztuki Współczesnej, przestrzeń realizacji twórczych pasji artystów, a także miejsce prezentacji szeroko pojętej sztuki.

"Marzyliśmy o świetnym piwie, o wyróżniającej nas restauracji, o inspirującej przestrzeni dla biznesu, o kulturze i wydarzeniach, na które chcemy Was do Browaru Obywatelskiego zapraszać. O gościnności. Dzisiaj zapraszamy Was do wyjątkowej przestrzeni, której nieoczywistość zainspirowała nas do stworzenia cotygodniowego cyklu koncertów na jedynej w Polsce scenie 360 stopni. Nasze przestrzenie twórcze otwierają swoje drzwi dla kreatywnych artystów, oraz promotorów, mecenasów i miłośników sztuki..." - mówią twórcy Tichauer Music.

"Wyróżnia nas piękna, unikatowa architektura, dbałość o szczegóły i detale. Cała przestrzeń jest porównywalna wielkością z rynkiem krakowskim, pięknie zaadoptowana, z oczkiem wodnym i dziedzińcem."

7 listopada grupa Voo Voo zagra koncert inaugurujący cykl pod szyldem Tichauer Music. Bilet na to wydarzenie dostępne są w systemie ebilet: https://bit.ly/3iXHkQZ

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.