Soszów Wisła: Dobre warunki na ostatni weekend ferii.
Przed nami ostatni weekend ferii. Stacja narciarska Soszów w Wiśle zapowiada bardzo dobre warunki do szusowania oraz specjalne promocje dla narciarzy i snowboardzistów.
2019-02-22, 09:26

Trasy o łącznej długości ponad sześciu kilometrów, starannie przygotowane, regularnie naśnieżane i ratrakowane. Kolej krzesełkowa oraz cztery wyciągi narciarskie, wywożą narciarzy i snowboardzistów do miejsc, skąd mogą wybierać spośród sześciu zróżnicowanych tras narciarskich.
Stacja Narciarska Soszów w Wiśle – jedna z największych stacji narciarskich w Beskidach zaprasza miłośników białego szaleństwa. 

Ośrodek jest czynny do godziny 21:30 (z przerwą na ratrakowanie od 16:00 do 17:00). Można więc wpaść na narty lub deskę nawet w tygodniu po pracy. Samochodem z Katowic do Soszowa dojedziemy w godzinę i praktycznie bez korków na drogach. Co roku powiększana jest liczba miejsc parkingowych, nie powinno więc być problemów ze znalezieniem miejsca dla swoich czterech kółek.

Ponadto do karnetów wieczornych (17:00 - 21:30 / 55PLN oraz 15:00 - 21:30 / 65PLN) narciarze i snowboardziści otrzymują kupony na darmową kiełbasę z grilla.  Można się więc posilić po szaleństwach na stoku. 

Po nagłym ataku wiosny w lutym, synoptycy zapowiadają ochłodzenie. Mimo plusowych temperatur, wszystkie trasy są otwarte, a warunki do szusowania znakomite. Od najbliższego weekendu rozpocznie się nocne dośnieżanie tras. Dzięki tym zabiegom, na stokach Stacji Narciarskich Soszów szykują się doskonałe warunki do szusowania.

www.soszow.pl

KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy