Spektakl „Chory na sukces” w Katowicach
Świat showbusinessu pokazany w krzywym zwierciadle. Ostra satyra na wszechobecną tandetę, bufonadę i brak profesjonalizmu. A wszystko w wykonaniu... autentycznego celebryty oraz gwiazd kabaretu i filmu. „Chory na sukces”, spektakl w reżyserii Stefana Friedmana, 12 maja na scenie Miasta Ogrodów - Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek. Bilety już w sprzedaży.
2019-04-18, 09:58

Główną rolę w przedstawieniu grają na przemian: Krzysztof Ibisz oraz Michał Wiśniewski. W Katowicach zobaczymy drugiego z nich. Artystę, wokół której trudno przejść obojętnie, budzącego skrajne emocje. Wokalistę Ich Troje, bohatera wielu skandali, stałego dostarczyciela newsów dla kolorowej prasy oraz portali opisujących życie celebrytów. 

Sceniczna postać, grana przez Wiśniewskiego chce wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – jego narcyzowatej osobowości. W tym celu kreuje zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości bufona, wyłącznie po to, żeby udowodnić wszem i wobec posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o nim niesłusznie mówi. 

Głównemu bohaterowi pomagają w tym scenicznym zadaniu czołowi polscy artyści kabaretowi: Krzysztof Hanke (założyciel i lider śląskiego kabaretu „Rak", popularny serialowy Bercik), Piotr Pręgowski (znany przede wszystkim z serialu „Ranczo" oraz ról w kultowych komediach Stanisława Barei) oraz Tadeusz Ross (czyli „Zulu Gula"), którzy żartują sobie z idola, na wszelki możliwy sposób im się podlizując i kpiąc zarazem...

Początek spektaklu o 18.30. Bilety: 
 https://www.kupbilecik.pl/impreza-37161-chory.na.sukces.katowice.html.

„Chory na sukces”
12 maja 2019. godz 18:30
Katowice, Miasto Ogrodów


KONTAKT / AUTOR
Tomasz Dziedzic
CEO
HALO MEDIA
+48502098855
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy