Witamy w biurze prasowym HALO MEDIA. www.halomedia.pl
Ania Karwan: debiut bestsellerem, trasa koncertowa w marcu.
- Śpiewam od 18 lat. Moje artystyczne „ja” właśnie zdało egzamin dojrzałości. Gdybym podarowała Wam tę płytę wcześniej, nie znaleźlibyście mnie na niej. Dzisiaj wiem, że warto było czekać na to, żeby dowiedzieć się kim jestem – tak Ania Karwan mówi o swojej debiutanckiej płycie. Już w marcu, utworów z płyty będzie można posłuchać na żywo. Wokalistka rusza w wiosenną trasę koncertową, podczas której odwiedzi siedem miast.
2019-02-22, 09:23
Rusza trasa koncertowa Skalpel Big Band
Piątkowym koncertem w gdańskim klubie „Stary Maneż” rozpocznie się tournée Skalpel Big Band. W ostatni weekend lutego muzycy odwiedzą jeszcze Toruń oraz Łódź. Zapowiada się jedno z koncertowych wydarzeń roku w Polsce!
2019-02-22, 09:20
Pink Punk Tour Agnieszki Chylińskiej znów rusza w Polskę
1 marca, koncertem w szczecińskim klubie Peron 5 rozpocznie się kolejna odsłona trasy „Pink Punk”, promującej trzecią solową płytę Agnieszki Chylińskiej. Artystka odwiedzi z koncertami sześć miast.
2019-02-20, 12:08
10. Sweettargi – jubileuszowe atrakcje
Od 23 do 25 marca w Katowicach odbędą się 10. jubileuszowe Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie, które zaprezentują najnowsze światowe trendy i nowinki z branży. Dziesiąta edycja Sweettargów będzie pełna konkursów, pokazów i atrakcji.
2019-02-20, 11:26
Lion Shepherd zagra przedpremierowo nowe utwory na żywo
29 marca ukaże się trzecia płyta Lion Shepherd zatytułowana po prostu „III”. Na razie grupa ujawniła jeden fragment tego wydawnictwa – singlowy „What Went Wrong”, do którego powstał również teledysk. Ale jeszcze przed premierą krążka będzie można posłuchać nowych utworów w wersjach na żywo. 2 marca w warszawskim klubie „Progresja” rozpocznie się krótka trasa koncertowa, podczas której zespół odwiedzi siedem miast.
2019-02-19, 14:03
Ania Karwan: nadchodzi wyczekiwany debiutancki album
To jedna z najbardziej oczekiwanych polskich premier płytowych 2019 roku. 15 lutego do sklepów trafi debiutancki album Ani Karwan, zatytułowany po prostu jej imieniem i nazwiskiem.
2019-02-11, 12:54
Lion Shepherd wypuszcza premierowy utwór i klip
„What Went Wrong” - to tytuł singla promującego trzecią płytę zespołu Lion Shepherd. Od 8 lutego w sieci dostępny jest również teledysk do premierowej kompozycji. Album „III” ukaże się pod koniec marca, a wcześniej grupa zaprezentuje nowy materiał na żywo.
2019-02-08, 12:57
Premiera „Satiric Tango” projektu Rock Dance Theatre
Dwa dni intensywnej pracy na planie, niesamowita sceneria i charyzmatyczna ekipa – efektem teledysk „Satiric Tango” projektu Rock Dance Theatre, łączącego taniec współczesny z muzyką rockowego wizjonera oraz instrumentalisty Victora J. Kuznetsova. Od kilku dni klip można oglądać w sieci.
2019-02-06, 13:09
Docenił ich sam Iggy Pop. Skalpel rusza w trasę z big-bandem.
- Dzięki współpracy z big-bandem nasza muzyka zaczyna żyć nowym życiem. Przeżywa drugą młodość. Jest bardziej witalna i zarazem nieprzewidywalna, gdy pojawiają się improwizacje naszych wspaniałych solistów – podkreślają Marcin Cichy i Igor Pudło. 22 lutego rozpocznie się trasa koncertowa Skalpel Big Band, a jej pierwszym przystankiem będzie „Stary Maneż” w Gdańsku.
2019-02-05, 13:32
Skalpel w nowym wcieleniu rusza w Polskę
To będzie jedno z koncertowych wydarzeń roku! Skalpel – duet didżejów, którzy na swoich płytach odczytali na nowo klasykę polskiego i światowego jazzu – wyrusza na wyjątkowe tournée po Polsce. Wyjątkowe, ponieważ Marcin Cichy i Igor Pudło zaprezentują swoje utwory w rozbudowanym, bigbandowym składzie. Pierwsza okazja do zobaczenia i posłuchania Skalpela w takim wcieleniu będzie 22 lutego w gdańskim Starym Maneżu. Skalpel Big Band zagra koncerty w sześciu miastach. Natomiast jeszcze w styczniu światło dzienne ujrzy promocyjny singiel „Konfusion”.
2019-01-29, 13:42
Eryk Waszczuk: premiera klipu "Horyzont"
Niecały miesiąc po premierze pierwszego autorskiego singla, ukazuje się teledysk do nowego singla Eryka Waszczuka „Horyzont”. Eryk szerszej publiczności dał się poznać, dzięki udziałowi w programie The Voice Kids, gdzie występował w drużynie Edyty Górniak.
2018-12-20, 13:48
Anna Achimowicz: Scena to moje naturalne środowisko
Jest tancerką, choreografką, performerką. Występuje na scenach w Europie oraz za Oceanem, gdzie spędziła kilka lat życia. Zresztą wiele zawdzięcza Ameryce... Żyje intensywnie, dużo pracuje, jest obywatelką świata. Od kilku lat działa pod szyldem Rock Dance Theatre, gdzie łączy taniec współczesny ze swoją drugą wielką pasją: muzyką rockową. Niedawno była jedną z gwiazd wrocławskiego festiwalu ZWROT, natomiast pod koniec listopada przyjedzie do Poznania, by poprowadzić warsztaty taneczne na zaproszenie jednego z tamtejszych studiów tańca. Barwna postać, którą warto bliżej poznać...
2018-11-22, 14:01
„Horyzont” - nowy singiel Eryka Waszczuka z The Voice Kids
23 listopada ukazał się nowy singiel Eryka Waszczuka zatytułowany „Horyzont”. Eryk szerszej publiczności dał się poznać, dzięki udziałowi w programie The Voice Kids, gdzie występował w drużynie Edyty Górniak. "Horyzont" to pierwszy autorski utwór tego 12-letniego wokalisty pochodzącego z Międzyrzeca Podlaskiego.
2018-11-20, 13:53
Weekend z bluesem w Imielinie
Znamy komplet wykonawców tegorocznej edycji Imielin Blues Festival. O zwycięstwo w konkursie powalczą cztery zespoły wybrane przez jurorów. Gwiazdami dwudniowego święta bluesa w Domu Kultury „Sokolnia” będą: legenda polskiej sceny bluesowej Zdrowa Woda oraz amerykański gitarzysta Chaz De Paolo.
2018-11-16, 14:04
Muzycznie i na sportowo pomagają Kacperkowi z Rudy Śląskiej
Bez większego ryzyka błędu można powiedzieć, że ten dziewięciolatek postawił na nogi całą Rudę Śląską. W mieście trwa wielka zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca, u którego zdiagnozowano wyjątkowo złośliwego guza mózgu. Szansą na ratunek dla Kacperka jest leczenie w Niemczech. Bardzo drogie leczenie... Dwie duży imprezy charytatywne zaplanowano na weekend 23 – 24 listopada. W piątkowy wieczór w „Druidzie” koncert z The Party Is Over oraz Erith w rolach głównych, natomiast w sobotę w jednej z rudzkich szkół – maraton fitness.
2018-11-09, 14:11
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2023.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.