Witamy w biurze prasowym HALO MEDIA. www.halomedia.pl
Skalpel w nowym wcieleniu rusza w Polskę
To będzie jedno z koncertowych wydarzeń roku! Skalpel – duet didżejów, którzy na swoich płytach odczytali na nowo klasykę polskiego i światowego jazzu – wyrusza na wyjątkowe tournée po Polsce. Wyjątkowe, ponieważ Marcin Cichy i Igor Pudło zaprezentują swoje utwory w rozbudowanym, bigbandowym składzie. Pierwsza okazja do zobaczenia i posłuchania Skalpela w takim wcieleniu będzie 22 lutego w gdańskim Starym Maneżu. Skalpel Big Band zagra koncerty w sześciu miastach. Natomiast jeszcze w styczniu światło dzienne ujrzy promocyjny singiel „Konfusion”.
2019-01-29, 13:42
Eryk Waszczuk: premiera klipu "Horyzont"
Niecały miesiąc po premierze pierwszego autorskiego singla, ukazuje się teledysk do nowego singla Eryka Waszczuka „Horyzont”. Eryk szerszej publiczności dał się poznać, dzięki udziałowi w programie The Voice Kids, gdzie występował w drużynie Edyty Górniak.
2018-12-20, 13:48
Anna Achimowicz: Scena to moje naturalne środowisko
Jest tancerką, choreografką, performerką. Występuje na scenach w Europie oraz za Oceanem, gdzie spędziła kilka lat życia. Zresztą wiele zawdzięcza Ameryce... Żyje intensywnie, dużo pracuje, jest obywatelką świata. Od kilku lat działa pod szyldem Rock Dance Theatre, gdzie łączy taniec współczesny ze swoją drugą wielką pasją: muzyką rockową. Niedawno była jedną z gwiazd wrocławskiego festiwalu ZWROT, natomiast pod koniec listopada przyjedzie do Poznania, by poprowadzić warsztaty taneczne na zaproszenie jednego z tamtejszych studiów tańca. Barwna postać, którą warto bliżej poznać...
2018-11-22, 14:01
„Horyzont” - nowy singiel Eryka Waszczuka z The Voice Kids
23 listopada ukazał się nowy singiel Eryka Waszczuka zatytułowany „Horyzont”. Eryk szerszej publiczności dał się poznać, dzięki udziałowi w programie The Voice Kids, gdzie występował w drużynie Edyty Górniak. "Horyzont" to pierwszy autorski utwór tego 12-letniego wokalisty pochodzącego z Międzyrzeca Podlaskiego.
2018-11-20, 13:53
Weekend z bluesem w Imielinie
Znamy komplet wykonawców tegorocznej edycji Imielin Blues Festival. O zwycięstwo w konkursie powalczą cztery zespoły wybrane przez jurorów. Gwiazdami dwudniowego święta bluesa w Domu Kultury „Sokolnia” będą: legenda polskiej sceny bluesowej Zdrowa Woda oraz amerykański gitarzysta Chaz De Paolo.
2018-11-16, 14:04
Muzycznie i na sportowo pomagają Kacperkowi z Rudy Śląskiej
Bez większego ryzyka błędu można powiedzieć, że ten dziewięciolatek postawił na nogi całą Rudę Śląską. W mieście trwa wielka zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca, u którego zdiagnozowano wyjątkowo złośliwego guza mózgu. Szansą na ratunek dla Kacperka jest leczenie w Niemczech. Bardzo drogie leczenie... Dwie duży imprezy charytatywne zaplanowano na weekend 23 – 24 listopada. W piątkowy wieczór w „Druidzie” koncert z The Party Is Over oraz Erith w rolach głównych, natomiast w sobotę w jednej z rudzkich szkół – maraton fitness.
2018-11-09, 14:11
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy | Zgoda cookies